• Prečo je Ullmann-Reisen výhodnejši ako slovenské/české cestovné kancelárie?


  Cestovná kancelária Ullmann-Reisen má už 25-ročné skúsenosti s predajom cestovných zájazdov. Posobí v Nemecku, kde dokáže naplniť očakávania z dovolenky aj tým najnáročnejším zákazníkom.


  Rozhodnutiu rozšíriť našu ponuku na slovenský a český trh predchádzala analýza týchto trhov. Výsledkom analýzy bolo zistenie, že naše zájazdy sú v porovnaní so zájazdami na slovenskom a českom trhu mnohokrát lacnejšie. Ďalšími výhodami sú väčšie množstvo termínov a väčšia ponuka destinácií.

 

 • Prečo je firstminute výhodnejší ako lastminute?


  Rezerváciu Vašej dovolenky je výhodnejšie urobiť v predstihu. Cestovné spoločnosti ponúkajú najvyššie cenové zvýhodnenie pri rezervovaní zájazdu v vopred.

  Ďalšou výhodou je, že už na konci roka si viete naplánovať dovolenku na ten nadchádzajúci rok. Vy a rovnako Vaša rodina. Vyberte si lokalitu, pre Vás najvhodnejší hotel, pláž, atrakcie. Pri kúpe zájazdu na poslednú chvíľu musíte vziať len to, čo sa zvýšilo.

 

 • Odkiaľ je možné letieť na dovolenku?

  Pri kúpe dovolenky cez našu nemeckú cestovnú kanceláriu nie je potrebné (i keď je to samozrejme možné) cestovať pri odlete/prílete na letisko do Nemecka. Takmer do všetkych destinacií sa dostanete z letiska vo Viedni a v Prahe. Pre zistenie iných možností odletov nás neváhajte kontaktovať.